top of page

Teknik Analiz Eğitimi Pdf E Kitap Kaynaklar

Güncelleme tarihi: 20 Mar


Bütün trader ve yatırımcılara selamlar. Bu makalemde sizlerden gelen istek üzerine en çok okunan teknik analiz eğitimi pdf e kitap kaynaklardan bahsedeceğim. Borsa, forex ve kripto para yatırımcıları için hazırladığım, teknik analiz pdf e kitaplar ile başarılı trade ve yatırımlarınıza yenilerini ekleyeceksiniz.


Şuan itibariyle borsa, teknik analiz ve yatırım üzerine yazmış olduğum 3 adet e kitabım bulunmakta. Bu kitaplardan birincisi Borsada Kazandıran 3 Strateji isimli kitabım. "Doğru strateji kazandırır" sloganıyla hazırladığım bu kitabımda borsa yatırımcılarının hisse senedi alım satımı yaparken mutlaka bilmeleri gereken 3 adet stratejiden bahsettim. Bu 3 strateji ile borsada yükselecek hisse senetlerini nasıl belirleyeceğinizi keşfedeceksiniz.


İkinci e kitabım ise Borsada Kazanan Ol isimli pdf e kitabım. Bu kitabımda sizlere borsadan para kazanmak için hangi bilgilere ihtiyacınız olduğundan ve kazanmak için neler yapmanız gerektiğinden bahsettim.


Üçünce e kitabım ise Yatırımcılar Nasıl Başarılı Olur isimli e kitabım. Bu e kitap ile başarılı yatırımcıların kazanmak için neler yaptığını öğreneceksiniz.


Çay kahve eşliğinde keyifli okumalar dilerim.


2.201 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comentarios


bottom of page