top of page

BORSADA KAZANDIRAN TEKNİKLER

Borsada kazandıran teknikler ve stratejiler gerçekten var mıdır?

Hangi teknikler ile borsadan para kazanabilirsin?

İlk yatırım ve trade hayatıma 2011 yılında internette bir forex firmasının reklamını gördükten sonra başladım. İlk işlemlerimde tesadüfen karlı yatırımlar yaptım ve sermayemi ikiye katladım. Ancak bu karlar şans eseri olduğu için kalıcı olmadı. Kısa süre sonra elde ettiğim karı ve ana paranın tamamını kaybettim. Buraya kadar yaşadıklarım 1. evremdi. 

Peki neler oldu? Bu anlattıklarım neredeyse bütün yatırımcıların başından bir veya bir kaç kez geçmiştir. Tesadüfi karlar ve sonrasında gelen acı kayıplar. 

Zarar ettikten ve tüm sermayemi kaybettikten sonra 2. evre olan araştırma ve öğrenme evresine geçtim. Eksik olan parçayı aramaya başladım. Çünkü şans eseri, kalıcı olarak para kazanmanın imkansız olduğunu yaşayarak öğrendim.

Bu evrede birçok kitap okudum. Eğitmenlerden, yabancı ve yerli sitelerden ve elde ettiğim kaynaklardan bilgiler derledim. Birçok yöntem ve stratejiyi denedim. bunların birçoğu para kazanmamı sağlamadı hatta zarar etmeme neden oldu.

Bütün bu öğrenme ve deneme yanılma yoluyla 3. evreye adım attım. En sade ve etkili şekilde, borsada kazanmama yardımcı olacak yöntemleri ve stratejileri oluşturdum. İşlemlerimde bu stratejileri kullanmaya başladım. Başka yatırımcıların piyasalardan zarar etmeye devam etmesi üzerine en çok kazandırdığını düşündüğüm 3 yöntemi en ayrıntılı hatlarıyla anlatarak bir eğitim haline getirdim. 

Borsada kazandıran teknikler eğitimi hakkında bilgi almak ve incelemek için tıklayın.

bottom of page