top of page

Özgüven Nedir? Nasıl Kazanılır?

Güncelleme tarihi: 18 Mar

Özgüven Nedir

Özgüven, yapmak ve söylemek istediğin şeyleri rahatça yapma ve ifade etme cesaretidir.


Özgüven Eksikliği

Özgüven eksikliği birçok kişinin karşı karşıya kaldığı ve yaşamı olumsuz yönde etkileyen bir problemdir. Özgüven eksikliği yaşayan bireyler bu sorunla mücadele etmek isteseler de etkili bir yöntem bulmakta zorlanmaktalar.


Özgüven Nasıl Kazanılır


%100 Özgüvenli olmak ister misin?

Eşsiz bilgiler, alıştırmalar ve uygulamalar ile %100 özgüvenli olabilirsin. Özgüven eksikliği yaşayanlar için hazırlanan bu e kitap ile özgüven kazanmak ve kendine güvenmek için gereken altın değerinde bilgi ve uygulamalara kavuşacaksın.


Özgüvenli Olmak Mümkün Mü

Toplumda özgüven eksikliği yaşayan büyük bir kitle özgüvenli olmak istese de kendine olan inançlarını kaybetmiş bulunmaktalar. Çünkü bu güne kadar özgüven geliştiren etkili bir yöntemi henüz bulamamışlardır. Ancak sizler için hazırladığımız bu e kitap ile özgüvenini günden güne artıracak ve kendine güvenen bir birey haline geleceksin.


Özgüven Sözleri

Kendine güven sözleri özgüven kazandırır mı?

Kendine güven problemi yaşayan kişiler zaman zaman özgüven kazanmak için kendine güven sözlerine başvurmakta ve özgüven söyleri ile bu sorunu aşmak istemekteler. Özgüven sözleri kısa süreli bir heyecan ve güven verse de kalıcı bir iyileşme sağlanamamaktadır. Çünkü sözlerin etkisi geçince ve unutulunca kişi eski haline dönmektedir.


Özgüven Arttırma ve geliştirme

Özgüven arttırma ve geliştirme yolunda çeşitli yöntemlere başvurmuş olabilir veya hiç bir girişimde bulunmamış olabilirsin. Psikiyatrik tedavi görmüş veya kitaplar okumuş olabilirsin. Özgüven eksikliğini yenmiş ve özgüvenli bir birey haline gelmiş isen şanslı kişilerden olduğun söylenebilir. Çünkü bir çok kişi bu sorunla ömür boyu yaşamak zorunda kalmaktalar.

Özgüvenli olmak isteyen kişiler için hazırlanan bu e kitap ile yeni bir sen olma yolunda ilerleyeceksin. Kitaptaki bilgi ve uygulamalar özgüvene olan bakışını değiştirecek. Özgüvenini kalıcı olarak tekrar kazanacaksın.


Yetişkinlerde Özgüven Eksikliği

Yetişkinlerde özgüven eksikliği çeşitli problemlere neden olmaktadır. Kişinin özel, sosyal ve iş hayatında istediği noktaya gelmesine engel olmaktadır. İlişkiler, arkadaş ortamı, iş ortamı ve kariyer alanlarında kişi kendini yeteri kadar ifade edememekte hatta bu ortamlardan kaçınmaktadır. Bu nedenle özgüven kazanmak için bu kitapta bulunan uygulamalar mutlaka yapılmalıdır.40 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page